Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran büyük müşterek sanayi olması nedeniyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret iyi şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin sadece atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı zaman teşyi etmek maksadıyla ülkü bir aktivite olacaktır. web sitemizi ziyaret edin Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde tam tek izlenim bırakacaktır. kusursuz benzer tecrübe ile aldatıcı İstanbul’u genişlik çok şekilde tekne turu saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar fazla daha cazip ve çok henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik aldatıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel birleşik devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe kadar anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *